Uitslagen BraDeLierweek 2016

De prijzen van het stoeptekenen, nachtpuzzeltocht en van de Gondelvaart zijn af te halen op:
vrijdag 9 september van 19.00 uur tot 20.00 uur in 't Centrum, Hoofdstraat 100 te De Lier.

Uitslagen:

BRIDGEMIDDAG
Lijn A Dms Graafland & Winkel 147,0 61,25%
Lijn B Dms Boot & Jansen 156,0 65,00%
Lijn C Mevr. Kester en Hr. Kester 198,0 68,75%
Lijn D Echtp. Oppenraaij & Oppenraaij 177,0 61,46%

WIELERRONDE 7/8 JARIGE
JONGENS                MEISJES
1 Nick Hofstede       Marit van Leeuwen
2 Noël Gooijert        Marit Oostdijk
3 Seb Olsthoorn      Cheyenne Dankier

9/10 JARIGE
JONGENS               MEISJES
1 Finn Verduijn       Milou van Zon
2 Joer Post             Susan Steeks
3 Wessel van Leeuwen      Sterre Duwel

11/12 JARIGE
JONGENS                    MEISJES
1 Lars van Koppen       Floor Olsthoorn
2 Rijan Ammerlaan      Daphne Tetteroo
3 Thijs Schoenmaker   Mirthe van Zon

JUNIOREN
1 Vincent Hoppezak
2 Zijlaard
3 Marijn Van Den Berg

NIEUWELINGEN
1 Patrick Dogan
2 Vijverberg
3 Curley

ELITE/BELOFTE
1 Bas Van Der Kooij
2 Pieters
3 Wennekes

STOEPTEKENEN
1 Senn v. Berghenengauwen
2 Davy Huis
3 Evy Lagerwerf
4 Quinty de Vette
5 Denzell

VIJFKAMP
1 Feyenoord                   2 Ajax
Timo Alsemgeest            Sanne Oudheusden
Koen Alsemgeest            Lisa Oudheusden
Thomas Bakelaar            Emma vd Bos
Tim vd Lugt                    Milan Lansberg
Tess Dankier                  Timo Krapels
Zoe Meervoort               Jess Dankier
Ricardo Van Ruijven       Joelle Pastemeijer
Koert Ridder                  Krijn van der Gaag
Thijs de Bruin                Thijs Dukker
Leroy Barz

3 Heracles                    4 Roda
Marnix Louwers            Brian Slinger
Nick Buitenlaar             Luuk Bergwerf
Robin Schenkels           Niels Hoogendonk
Mika Schenkels            Ilse Slaman
Corne Van Geest          Maaike Slaman
Noah Van der Berg       Thom Lagerwerf
Wesley v Veldhoven     Frans Staats
Julian van Os               Earl Grindle
Djay vd Knaap             Mout van der gaag
Quinty vd Knaap          Marit oostdijk

5 Psv                          6 Nederland
Lars Hoogendonk         Susanne vd Kaaij
Anouk Hoogendonk      Lianda Vijverberg
Thijs van Eendenburg   Denise Vellekoop
Boaz Valstar                Alyssa Hogebrugge
Jelle Prins                   Salome Neervoort
Niels Oostdijk              Lynn van Veldhoven
Jess Vijverberg            Dionne vd Meer
Nicky Vijverberg          Julia van Roon
Joris Verbeek
Rodi van Holsteijn

7 Heereveen
Iris Staats
Nouky Staats
Beau Valstar
Luuk vd Lugt
Lynn Dankier
Britt Meervoort
Fabio Bakelaar
Nadine Bakelaar
Gijs Reizenweber
Tein Reizenweber

JEU DE BOULES
1 Cora v.Leeuwen-Henry v.Wijk 3 - 0 - 0 + 33
2 Raymon Kouwenhoven-Jan vd Berg jr. 3 - 0 - 0 + 31
3 Ted Zeestraten-Peter vd Knaap 3 - 0 - 0 + 29

DE LIER GOT DANCE TALENT
Duo 1 Drop that low - Michelle en Kim
2 This ones for you - Jane en Marjolein
3 Lalala - Sarah en Elise

Groepen 1 Eigen mix - Finstoppables
2 Bring me to - Dance innovation crew junior
3 Op vakantie - SV De Lier meisjes

Aanmoedigingsprijs
1 Acro SV De Lier - Liz van Santen en Sanne Imerzeel

VOSSENJACHT
1 De Big Varkentjes 37 minuten

BOEGSPRIETLOPEN
1 Roos Lammens
2 Jack Kester
3 Coen van Mil

BIERPULLSCHUIVEN
1 Arie Solleveld 5 CM
2 Coen van Mil 8 CM
3 Chris van den Berg 9 CM

VOLLEYBAL
Hoogniveau:
1 The Beach Bluffers
2 Peen is lekker
Laagniveau:
1 De Dubbeldekkers
2 Captain Coen en z'n maten

NACHTPUZZELTOCHT
1 Britni Bouman, M.H. Tromphweg 235 Dordrecht
2 Charlotte Arkesteijn, Voordijkshoorn 6 Den Hoorn
3 Richardo Galama, Heemwerf 1 De Lier


VISSEN 0 TOT 8
1 Justin Hoogenraad
2 Bo van der Made
3 Maud Luiten
8 TOT 15
1 Flinn Buitelaar
2 Daan van der Made
3 Pieter van der Lee
GROOTSTE VIS
1 Pieter van der Lee 47 cm

GONDELVAART ALGEHELE WINNAAR
1 Vlinders in je buik

GROTE VAARTUIGEN
1 Chateau De Lier
2 Berglee
3 Ter land, ter zee en in de Lee

KLEINE VAARTUIGEN
1 Greace
2 We zijn er bijna
3 Minions op pokemon jacht

JEUGD
1 Sint en Piet

BRADELIERLOOP
Jongens Meisjes 1000 M TOT 11 JAAR
1 Jaimy van Veldhoven in 4:19 Floortje Lusthof in 4:25
2 Sam Tatipata in 4:23 Marije Kneijber in 4:30
3 Jushua Adriaanse in 4:24 Tess Homan in 4:31

Jongens Meisjes 2500 M TOT 15 JAAR
1 Justin van Dooren in 9:59 Ilvia Hederik in 10:50
2 Martijn vd Pijl in 10:16 Anna Lusthof in 11:28
3 Thijs Bruin in 10:23 Rosa Varekamp in 11:57

5000 METER HEREN
1 Nick v/d Poel AVR llion 15:50
2 Jeroen van Aken Haag Atletiek 15:55
3 Arthur van Dijk Olympus 70 16:17

5000 METER DAMES
1 Lisan Duijvestijn Olympus 70 17:17
2 Rose Enthoven Loopgroep PK 17:44
3 Marjon v.d. Wansem AV Langstraat 17:56

10000 METER HEREN
1 Michael Gebrehiwet AV Sparta 32:01
2 Michael Megos AV Sparta 32:41
3 Rene de Lange AV De Koplopers 33:34

10000 METER DAMES
1 Marlies Jongerius Olympus 70 37:31
2 Janna Van Dijk Haag Atletiek 37.12
3 Monique Leentvaar AV Fortuna 42:02

TONNETJE STEKEN
1 Peter Keijzer
2 Eus De Bakker
3 Martin Paauwe

Natste deelneme
1 Yvette van Vliet

KORTE BAAN DRAVERIJ
1 Zero Option Lane rijder Sytske de Vries
2 Evison rijder Ruud Pools
3 Jagger Broline rijder Rick Wester

OC-Bus begint aan zijn derde leven

1 - 8 - 2017 / Lees verder

Oranje Comite De Lier
bedankt alle sponsors
Volg ons ook op Twitter!