Uitslagen activiteiten 2015

2015 Prijzen

2015 Prijzen
2015 Prijzen
2015 Prijzen
2015 Prijzen
2015 Prijzen
2015 Prijzen
2015 Prijzen
2015 Prijzen
2015 Prijzen
2015 Prijzen
2015 Prijzen

Bridgemiddag

Lijn A Dms Graafland & Winkel 147,0 61,25%
Lijn B Dms Boot & Jansen 156,0 65,00%
Lijn C Mevr. Kester en Hr. Kester 198,0 68,75%
Lijn D Echtp. Oppenraaij & Oppenraaij 177,0 61,46%

 

Wielerronde

7/8 Jarige Jongens Meisjes
1. Nick Hofstede Milou van Zon
2. Tijn Rolff Marit Tukker
3. Dinand van Gaalen Lenthe Jansen
9/10 Jarige    
1. Tijmen Vreugdenhil Naomi Moen
2. Milan van Geest Sara Bruin
3. Bas van Kester  
11/12 Jarige    
1. Bart Hofstede Floor Olsthoorn
2. Ricardo van Ruijven Sophie Zwinkels
3. Bart de Vries Mirthe van Zon
Junioren    
1. Noah v.d. Meer  
2. Martin Pluto  
3. Marino Noordam  
Nieuwelingen    
1. Nick Brabander  
2. Mathijs de Leng  
3. Freek Middelburg  
Elite/Belofte    
1. Jelle v.d. Marel  
2. David van Eerd  
3. Sven van Luijk  

Stoeptekenen

1. Sil Houweling
2. Thijs Beerkens
3. Amani Gonnesa

Vijfkamp

1. Heracles Almelo Emma vd Bos Marnix Louwers
  Jack Stet Niels Hoogendonk
  Leroy Barz Wouter Zwinkels
  Lisa van Oudheusden Sanne van Oudheusden
2. Roda JC Iris Staats Christy Hanemaijer
  Lynn van Veldhoven Nouky Staats
  Julia van Roon Susazene vd Kaaij
3. AJAX Anne Schilperoort Marjolijn vd Burg
  Corne van Geest Ricardo van Ruijven
  frans Staats Thom Lagerwerf
  Koert Ridder Wesley van Veldhoven
4. PSV Ian Paauwe Stef Heikens
  Lennart Paauwe Sverre Vliegent Hart
  Luuk Heikens Thijs Bruin
  Nadine Bakelaar Thijs Schoenmaker
5. Heereveen Boaz Valstar Naomi vd Marel
  Bryan Slinger Nick Buitelaar
  Mathijs van Holstein Nicole Knoppert
  Michelle Knoppert Pim van Holstein
6. Feyenoord Britt Varenkamp Rodi Holsteijn
  Dion van Os Saskia Varenkamp
  Fabio Bakelaar Thomas Bakelaar
  Mike van Os Esmee Wallaart
  Robin Schenkels Maud de Wolf

Jeu de boules

RECREANTEN   W - Punten
1. Bram Vreugdenhil en Peet Prins 4 - 0 - 0 + 42
2. Wilco Stolk en Dave Kamphues 4 - 0 - 0 + 41
3. Ron v/d Knaap en Teun Varenkamp 4 - 0 - 0 + 35
VERENIGINGEN    
1. Jan en Cok 4 - 0 - 0 + 44
2. Chris de Moedt en Jan Kortekaas 4 - 0 - 0 + 37
3. Wim v/d Bos en Piet v/d Hout 4 - 0 - 0 + 35

Vossenjacht

1. De Barbapapa's
2. De Regenboog

21 Schieten

1. Sander Faas
2. Tom Lagerwerf
3. Timo Vijverberg

Vrouwsjouwen

1. Kevin Sonneveld en Laura Sonneveld
2. Martin Paauwe en Denise
3. Dennis Koene en Yvonne

Bierpul schuiven

1. Tamar Boekenseijn 5 CM
2. Vincent Roovers 6 CM
3. Arie Akker 8 CM

Volleybal

Hoogniveau:  
1. The Beach Bluffers
2. Ter strand ter lee en in het veld
Laagniveau:  
1. Bitches
2. With te kind regards

Vissen

0 TOT 8  
1. Kristaan Hoogenraad   23cm
2. Justin Hoogenraad      22cm
3. Wessel de Jong          18cm
8 TOT 15  
1. Bo kroes                      48cm
2. Flinn Buitelaar             45cm
3. Rens Dokhuijsen         31cm
GROOTSTE VIS  
1. Rens Dokhuijsen         31cm

Gondelvaart

ALGEHELE WINNAAR  
1. Lierbiza Party
GROTE VAARTUIGEN  
1. You never wok alone
2. Tropical
3. Superboot
KLEINE VAARTUIGEN  
1. We zwammen wel maar stinken niet
2. Jannaman
3. Drijvende verfpot
JEUGD  
1. Boeren

Bradelierloop

1000 M TOT 11 JAAR Jongens Meisjes
1. Sven v/d Lans in 3:44 Nila Knoester in 4:05
2. Thijs Bruin in 3:53 Floortje Lusthof in 4:06
3. Tim Vijverberg in 3:54 neyber in 4:19
2500 M TOT 15 JAAR    
1. Pim Veraar in 9:59 Ilvia Hederik in 10:13
2. Milan Biesheuvel in 10:45 Anna Lusthof in 11:21
3. Bibek Adhiak in 10:56 Danielle Hoogerbrugge in 11:55
5000 METER HEREN   Team
1. Nick v/d Poel AVR llion  15:55
2. Tom de Gelder Olympus 70  16:18
3. Tristan Valkenburg Olympus 70  16:29
5000 METER DAMES    
1. Irene Aldersma Haag Atletiek  19.03
2. Jia-Lian Yin AV Sparta  19.12
3. Lisan Duijvenstijn Olympus 70 19.26
10000 METER HEREN
   
1. Thomas Poesiat  Olympus 70  32:15
2. Rene de Lange  AV de Koplopers  33:06
3. Cornelis Chatziooannou  Spijkenisse  33:19
10000 METER DAMES
   
1. Rose Enthoven Loopgroep PK  37.06
2. Marlies Jongerius Olympus 70  37.12
3. Marieke Bourquin Boekestijn AV Waterweg  38.57

Tonnetje Steken

1. Martin Paauwe
2. Cor Paauwe
3. Jaap Buitelaar
Natste deelnemer(s)  
1. Paul Keizer en Jonas Oudshoorn

Kortebaan draverij

1. Pricken  rijder Danny den Dubbelden
2. Donate Groenhof rijder Jaap van Rijn
3. Erica di Quatro rijder John Dekker

OC-Bus begint aan zijn derde leven

1 - 8 - 2017 / Lees verder

Oranje Comite De Lier
bedankt alle sponsors
Volg ons ook op Twitter!